^Powrót na początek
  
Get Adobe Flash player

mgr Agnieszka Rasek

 

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel języka angielskiego, terapeuta – nauczyciel mianowany.

Wykształcenie:

  • Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Brzegu, studia podyplomowe: Pedagogika specjalna – Edukacja, terapia i wspomaganie osób
    z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
  • Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Brzegu, studia podyplomowe: Języka angielski w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej.
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach – studia magisterskie, wydział: Etnologii i Nauk o Edukacji, kierunek: pedagogika, specjalność: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, uzyskany tytuł: magister.
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach– studia licencjackie, wydział: Etnologii i Nauk o Edukacji, kierunek: pedagogika, specjalność: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, uzyskany tytuł: licencjat.

Zdobywa doświadczenie, wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i kursach. Od najmłodszych lat jej marzeniem była praca z dziećmi. Zawód nauczyciela traktuje jako powołanie, które odkrywa w sobie każdego dnia na nowo. W swojej pracy stara się dążyć do tego, by dziecko uczyło się poprzez zabawę oraz wszelkie inne formy aktywności, gdyż cytując Klemensa Stróżyńskiego: „Najlepsza lekcja to taka, o której ani nauczyciele, ani uczniowie nie myślą, że była to lekcja”.

 

Copyright © 2013. ZACZAROWANY OGRÓD Rights Reserved.