"Jajko wielkanocne"- warsztaty plastyczne

Gdy wiosna już na dobre zagościła w Naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 24 marca odbyły się WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE. A że święta to czas pisanek, kaczuszek, króliczków i świątecznych dekoracji – dzieci, mając do dyspozycji styropianowe jajka, cekiny, piórka, kolorowe sznurki z bibuły, koraliki, tasiemki i wiele innych materiałów mogły stworzyć swoje wymarzone prace, czyli ozdabiać jajka wielkanocne.

Było pomysłowo i kreatywnie. Jajka wielkanocne wykonane przez dzieci były bajecznie kolorowe i nie sposób było znaleźć dwóch identycznych.

Wyjątkowym GOŚCIEM w tym dniu był również ZAJĄCZEK WIELKANOCNY, który w trakcie zdobienia przez dzieci pisanek zakradł się do sali. Niestety, spłoszony gwarem, czym prędzej czmychnął, zostawiając za sobą jednak słodki ślad - czekoladowe upominki dla wszystkich dzieci