Dzień Babci i Dziadka – 22 stycznia 2016

Zimno, mroźno ..., ale w serduszkach Naszych Kochanych Przedszkolaków gorąco. Powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jeden z najcieplejszych dni w roku, sprawiający wszystkim ogromną radość J

Babcia i Dziadek to słowa, które chyba każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co najlepsze. To ONI nas wyjątkowo kochają, wspierają, rozpieszczają.

Tak też było w „Zaczarowanym Ogrodzie", do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańsi Dziadkowie.

Każda z grup przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny. Dziadkowie mogli zobaczyć, jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych można było dostrzec łzy wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Kolejną niespodzianką były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki.

Na zakończenie wszyscy rozkoszowali się ciastami domowego wypieku, a każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki czy prace plastyczne. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.