Święto Dyni (Halloween)

Ostatni piątek października przebiegał w Naszym przedszkolu pod hasłem Święto Dyni (Halloween). Dzieci przyszły przebrane za duszki, czarownice, sympatyczne wampiry lub ukryły twarze za maskami. Atrakcją dnia była impreza przedszkolna, podczas której przedszkolacy uczestniczyli w licznych konkursach, zabawach i tańcach. Były rzuty pająkiem do sieci, toczenie dyni, taniec z miotłą czy zjadanie ciastek zawieszonych na nitkach bez użycia rąk oraz wiele innych rozrywek. Punktem kulminacyjnym spotkania były zabawy przy muzyce, tańce i pląsy przeplatane dyniowym poczęstunkiem. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z amerykańskim świętem. Krotko mówiąc: zabawa była super!!!, co widać na załączonych zdjęciach!