Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

W Naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe uroczystości. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których Nasze dzielne przedszkolaki przygotowały pod opieką swoich kochanych wychowawczyń piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy usłyszy takie słowa:

"Kocham Was, Rodzice z serduszka całego
i życzę Wam, kochani – wszystkiego najlepszego!"

Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Rodzice dostali bukiety z papierowych kwiatów, własnoręcznie wykonane serca z masy solnej, papierowe krawaty i kolorowe t-shirty. Pomysłowość dzieci i pań była w kwestii upominków – przeogromna. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia. Spotkania takie nie tylko integrują rodziców ze środowiskiem przedszkolnym, ale przede wszystkim uczą dzieci, że Mama i Tata to najważniejsze osoby w naszym życiu i winniśmy im miłość oraz szacunek.

Jeszcze raz życzymy Wam, Drodzy Rodzice, aby takie uczucia towarzyszyły Wam każdego dnia. Nie tylko od święta. Nie tylko w maju!