Wycieczka do Komendy Miejskiej Policji w Tychach

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Dla każdego malucha ten dzień jest bardzo oczekiwaną chwilą. Małe i duże dziecko chce w tym dniu dostać wymarzony prezent i miło spędzić czas w gronie najbliższych.

W tym dniu, słońce mocno świeciło nad Naszym Przedszkolem dla Wszystkich dzieci, a dzień obfitował w w wiele ciekawych zdarzeń.

Niewątpliwie największym z nich była wycieczka do Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Maluchy podczas spotkania mogły z bliska obejrzeć radiowóz policyjny oraz przymierzyć sprzęt „PZ”, który wykorzystywany jest przez Stróżów Prawa między innymi podczas zabezpieczania meczów piłki nożnej. Odbył się także pokaz i tresura psa służbowego - Leksusa. Nie obyło się również bez prezentów. Dzieci otrzymały od mundurowych elementy odblaskowe oraz serduszka promujące kampanię "Kochasz? Powiedz Stop wariatom drogowym", przypominające ich opiekunom o ostrożnej jeździe.

Było wiele radości, uśmiechu i zabawy.

To była niezapomniana przygoda, która niewątpliwie uatrakcyjniła dzień w przedszkolu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za umożliwienie i przybliżenie dzieciom zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie w sytuacjach zagrażających życiu.

Wszystkiego najlepszego kochane dzieciaki, od święta i na co dzień!