Tydzień Czytania Bajek przez Rodziców 15-19 maj 2017

W dniach 15 – 19 maja zorganizowaliśmy drugi rok z rzędu Tydzień czytania bajek przez rodziców. Czytanie bajek zaspakaja wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny, jest jedną z najskuteczniejszych  strategii wychowawczych. Gościliśmy w naszych grupach mamy, które znalazły czas, aby poczytać swoim pociechom i innym dzieciom w przedszkolu. Nasi goście czytali książki, które przynieśli ze sobą. Czytane bajki przyniosły dzieciom ogromną radość i pozostawiły cudowne wspomnienia.

GRUPA „ZAJĄCZKÓW” I „ŻABEK” pragnie serdecznie podziękować:

• mamie Oliwii – PANI AGNIESZCE
  • mamie Tomka i Kuby – PANI DOROCIE
  • mamie Bartka i Kuby – PANI AGACIE
  • mamie Alicji – PANI ANECIE

GRUPA „JEŻYKÓW” bardzo dziękuje:

• mamie Dominiki - PANI ANI
  • mamie Nataniela – PANI WERONICE

Bardzo się cieszymy, że Mamy znalazły pół godziny wolnego czasu, aby poczytać Naszym przedszkolakom. Wierzymy też, że w przyszłym roku, będziemy mogli liczyć na nasze mamusie, a może znajdzie się również jakiś odważny tatuś? Zobaczymy!