Dzień Otwarty w Zaczarowanym Ogrodzie!

Dnia 12 grudnia 2014 roku w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym Zaczarowany Ogród odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci. Panie od rana szykowały baloniki, słodycze, sprzęt sportowy i materiały plastyczne. Zabawki też sie przygotowywały. Miś pilnował porzadku. Lalki siedziały prosto, żeby lepiej widzieć. Samochody ustawiały sie odpowiednio, aby łatwiej trafić do dziecięcych rączek. A klocki? Z klockami był kłopot. Z podekscytowania co rusz któryś wyskakiwał z pojemnika!

Wreszcie - tak, idą dzieci!!! Niektóre śmiało wchodziły do sal, inne do zabawy trzeba było trochę zachęcac. Były i takie, które wolały tylko obserwować - z mamą i tatą u boku.

Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole, plac zabaw i zapoznać się z paniami. Do woli pobawić sie autkami, zwierzątkami i klockami. Lepić z masy solnej, stemplować, tworzyć dzięki farbom i pędzlom prawdziwe arcydzieła, a za sprawą podarowanych papierowych koron poczuć sie przez chwilę jak królewicz, albo królewna.

Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko. Mamy nadzieję, że dla każdego z Naszych gości - dzieci oraz rodziców, opiekunów - był to mile spędzony czas!