Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto Naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

21 stycznia w Naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowywały się na ten dzień bardzo długo, aby pięknie zaprezentować się przed swoimi ukochanymi babciami i dziadkami.

Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dzieci obdarowały swoich "dziadków" własnoręcznie wykonanymi upominkami i niespodziankami. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy na słodki poczęstunek.

Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków.